Hakkımızda

kağıthane evden eve nakliyat

HAKKIMIZDA
 

Kağıthane Evden Eve Nakliyat, 1998 yılında İstanbul Kağıthane'de kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli ekibiyle şehir içi, şehir dışı, evden eve nakliyat ve iş yeri nakliyesinde güvenilir hizmet verme anlayışıyla tüm yurtta, müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak nakliye çalışmalarına başlamıştır.
 
Kağıthane Evden Eve Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta birçok hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Verilen tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz, verilen hizmetlerin tamamı Kağıthane Evden Eve Nakliyat güvencesi altındadır. Eşyalarınız güvenli, kaliteli ve düzgün bir şekilde taşınmaktadır.
 

Nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, askılı tekstil taşımacılığı, fuar malzemeleri nakliyesi, kurumsal nakliyat hizmetleri, stand malzemeleri nakliyesi, uluslararası evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, tarihi eser taşımacılığı,para kasası taşımacılığı, evden eve depolama gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak sunmaktadır.İhtiyaçlarınıza hızlı cevap vermeyi, kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek performanslı araçlarıyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima Dünya standartlarında hizmet sunmayı iş ahlakımızın, kendimize, işimize ve müşterilerimize olan saygının gereği olarak yerine getiriyoruz. Çalışmalarımızda ve işimizde  gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu evden eve, işten işe nakliyenizde sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.